• GRAM ALTIN
  279,19
  % -0,13
 • $ DOLAR
  5,8597
  % -0,02
 • € EURO
  6,5369
  % 0,01
 • £ POUND
  7,6124
  % 0,07
 • ¥ YUAN
  0,8294
  % -0,02
 • РУБ RUBLE
  0,0920
  % -0,01
 • BITCOIN
  48015,728
  % 1,08
 • BIST 100
  97.324
  % -1,11
Aranacak kelimeyi yazın ve enter tuşuna basın...

İş Bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu

İş Bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu

Günümüzde en çok merak edilen bankacılık işlemlerinden olan kredi başvurusu ve sonuçları bankalar arasında farklılık göstermeye devam ediyor. Son zamanlarda özellikle yaşanan gelişmelerden sonra bankaların anında kredi kampanyaları müşterilerin en çok dikkatini çeken konuların başında gelmeye devam ediyor. Bu konuda uzun süredir çalışmalarını sürdüren ve bu alanda müşterilerine kaliteli hizmet sunan bankaların başında gelen İş Bankası özellikle kredi başvurusu konusunda son zamanların en çok talep gören bankalarından oldu. Bu durum karşısında özellikle müşterilerinin başvuruda bulunduğu sırada merak ettiği kredi sonuçlarını anında öğrenmek için İş Bankası’nın sitesine girerek veya mobil uygulamalarına girerek bu konuda gerekli yardımı alma imkanını bulmuş olacaklar.

Bankanın popülerliği de giderek artıyor

Son zamanlarda reklam filmlerinde özellikle bu konuda üzerinde duran İş Bankası Cem Yılmaz’ın oynadığı reklamlardan sonra oldukça popüler bankaların başında gelmeye başladı. Kredi imkanı olarak ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, ve konut kredisi adı altında yapılan kredi başvurularında müşterilerine özel düşük faizler sunması bankanın işini en iyi yapan bankalardan solmasına neden oluyor.

İş Bankası’ndan kredi çekmek isteyenler bankanın herhangi bir şubesine giderek burada müşteri danışmanları aracılığıyla kredi çekme imkanını yakalamış olacaktır. Ayrıca bu konuda son zamanlarda mobil uygulama sistemi üzerinde geliştirdiği detaylar ile de en çok konuşulan bankaların başında gelen İşbank mobil uygulaması üzerinde sizlere anında kredi imkanı veriyor. Bankanın müşterilerine özel olarak sunduğu bu kredi kampanyalarından yararlanmak için mobil uygulama imkanınızı cebinize indirmeniz ve bu konuda gerekli olan işlemleri yapmanız gerekmektedir. Kredi sonuçları konusunda en kısa sürede müşterilerinin cep telefonlarına ve e-mail adreslerine bilgilendirme mesajını ulaştıran kredi sonucu öğrenme konusun da son derece başarılı bir bankacılık faaliyeti göstermeye devam etmektedir.